Poděkování a fotogalerie - koncert 20. 5. 2017 - Akvarteto
Hlavní stránka » Archiv novinek » Poděkování a fotogalerie - koncert 20. 5. 2017 - Akvarteto
V sobotu 20. 5. 2017 se v kostele Nejsvětější Trojice v Brně-Králově Poli uskutečnil benefiční koncert, na kterém vystoupily sbory Patron a Gloria Cantate a sólistky Martina Macko a Alžběta Symerská v doprovodu souboru Akvarteto a hostů. Pod vedením mladého dirigenta Ondřeje Kunovského provedli umělci díla D. Buxtehudeho a A. Vivaldiho na vynikající úrovni. Posluchači ocenili skvělou souhru, krásu a čistotu mladých hlasů a jistotu celého provedení. Všichni účinkující se rozhodli provést koncert jako benefici na stavbu nových varhan.
Spolek Varhany pro Královo Pole si tohoto velice váží a děkuje všem účinkujícím za nevšední provedení koncertu. Přejeme všem účinkujícím hodně radosti z hudby a mnoho úspěchů při společném provedení dalších vokálně-instrumentálních děl.
Novinky
Noc kostelů 2026V pátek zveme na Noc kostelů.
Brněnský varhanní festival 2026Zveme na Brněnský varhanní festival.
Open House Brno 2026Dne 17. 5. 2026 bude zpřístupněn kůr kostela od 14:00 do 17:00 hodin.


























